Regulamin sklepu internetowegoWitaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.
O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Silent Subliminals Thomas Weglarski, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.
W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

§ 1 Ogólne

Poniższe ogólne warunki mają zastosowanie do wszystkich umów, dostaw i innych usług www.energiczna-wiecznosc.pl Każda dodatkowa umowa wymaga pisemnego potwierdzenia od dostawcy, aby był skuteczny. Usługodawca ma prawo w każdej chwili zmienić te ogólne warunki w rozsądnym terminie i rozszerzyć.

§ 2 Tożsamość i adres dostawcy

Silent Subliminals, Wlasciciel: Thomas Weglarski, Seestr. 34, 71282 Hemmingen, Telefon: 00497152-6131500
NIP: DE313902802

§ 3 Oferta

silentsubliminals.pl oferuje program do tworzenia wlasnych silent subliminal, które pozwala słuchaczowi szybko zmienić swój stan psychiczny w różnych kierunkach.

Ponadto silentsubliminals.pl oferuje prawa do sprzedaży niektórych produktów oferowanych na stronie internetowej. Oferta może się zmienić w dowolnym momencie.

§ 6 Ceny

Wszystkie oferowane produkty są zawsze płatne z góry. Wszystkie ceny podane są w PLN i są ostateczne. Koszty przesyłki – jeśli zostały poniesione – zawsze określane osobno. Dostawca zastrzega sobie prawo do okresowego składania ofert specjalnych, oferowania rabatów i kuponów lub podwyższania lub obniżania cen w dowolnym momencie.

§ 7 Zawarcie umowy na zakupy do pobrania

(a) Klient zamyka proces zamówienia do pobrania za pośrednictwem narzędzia .virtualnej kasy fiskalnej. i w ten sposób składa oferentowi wiążącą ofertę zakupu.

(b) Zapewniając wiele metod płatności. Usługodawca przyjmuje tę ofertę pod warunkiem, że klient zapłaci przed dostawą.

(c)Akceptacja zależy od dostępności. Klient rezygnuje z oświadczenia o akceptacji w rozumieniu §151 S. 1 BGB. Jeżeli dostawca nie może przyjąć oferty zamawiającego, informuje o tym bezpośrednio na stronie internetowej.

(d) Klient otrzymuje potwierdzenie otrzymania zamówienia i płatności e-mailem od wybranego dostawcy płatności. (e) Dane dostępowe do obszaru pobierania lub łącza do pobierania zostaną natychmiast wysłane do kupującego pocztą elektroniczną.

(f) Faktura zostanie utworzona wyłącznie na wyraźne życzenie i tylko dla klientów komercyjnych, i będzie wysyłana tylko przez e-mail w formacie PDF.

§ 8 Dostawa

Realizacja zamówienia (udostępnienie linków do pobierania) odbywa się natychmiast po faktycznym otrzymaniu pieniędzy. Jeśli kupujący nie otrzyma linków do pobierania, skontaktuj się z naszą obsługą alternatywnych linków.

§ 9 Płatność

Usługodawca korzysta z usług następujących dostawców usług płatniczych: DotPay i PayPal i przelew bankowy.

§ 10 Zasady anulowania

(a) Wypłata

Wyraźnie zaznaczamy, że towary dostarczane drogą elektroniczną są wyłączone z ustawowego prawa do odwołania zgodnie z §312 d ust. 4 BGB. Niemniej jednak dostawca udziela gwarancji zwrotu pieniędzy za wybrane produkty i wskazuje je w osobnych ofertach.

Klient może odwołać swoją umowę zgodnie z ofertą bez podania przyczyn. Warunkiem jest, że klient nie spłacił kwoty zakupu i nie spowodował konfliktu w systemie PayPal lub DotPay. Okres rozpoczyna się od otrzymania linków do pobrania podanych na końcu procesu zamawiania. Aby dotrzymać termin, wystarczy terminowe wysłanie odwołania. Odwołanie należy wysłać wyłącznie do info@silentsubliminals.pl

Gwarancja zwrotu pieniędzy nie dotyczy klientów, którzy już skorzystali z gwarancji zwrotu pieniędzy na inny produkt.

Nadzwyczajne odwołanie pozostaje nienaruszone przez powyższe ograniczenia. Tutaj obowiązują przepisy prawne.

(c)Nie powiodło się pobieranie?

Nieudane pobieranie nie jest powodem do nadzwyczajnego anulowania. W takim przypadku klient natychmiast kontaktuje się z naszym wsparciem, aby mógł dostarczyć nowy plik do pobrania tak szybko, jak to możliwe. Jeśli klient zwróci kwotę zapłaconą w przypadku nieudanego pobrania bez powiadomienia naszej pomocy o nieudanym pobraniu w ciągu 24 godzin i z prośbą o wsparcie, zostanie to uznane za nieważne odwołanie zgodnie z §7 (d)podwójne zamówienie (zwrot nadpłaconych kwot)

Podwójne zamówienia i zwroty zostaną zwrócone przelewem bankowym pod koniec miesiąca. Za podwójne zamówienie pobierana jest opłata w wysokości 9 PLN, którą klient musi zapłacić. Kwota ta zostanie pobrana z kwoty zwrotu

(e) utrata pobierania.

Klient jest odpowiedzialny za zabezpieczenie własnych danych. W przypadku utraty danych w wyniku awarii komputera lub zmiany systemu operacyjnego lub podobnego, nie ma roszczenia do odnowionej dostępności łącza pobierania. Dostawca zastrzega sobie prawo do ponownego pobrania według własnego uznania.

Prawa autorskie

Treści i dzieła stworzone przez operatorów witryn na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tej strony są dozwolone wyłącznie do użytku prywatnego, niekomercyjnego. O ile treść na tej stronie nie została utworzona przez operatora,

Close Menu
×

Koszyk