Silent Subliminals odpowiednie słuchawki, mikrofony i głośniki ( porady)

Temat słuchawek Silent Subliminals jest odwieczny i ważny.

W końcu chcemy, żeby częstotliwości Silent Subliminals dotarły do naszej głowy, a to jest możliwe tylko wtedy, kiedy słuchawki mogą odtwarzać częstotliwość co najmniej 20 kHz. Wiele tanich słuchawek i zatyczek do uszu nie jest w stanie tego zrobić. Ale jest wystarczająco dużo dobrych słuchawek, które to potrafią!

20 kHz to skrót od "20 kiloherców" lub "20 000 herców". Jest to wartość referencyjna, z którą większość użytkowników będzie mogła sobie poradzić.

Ale uwaga: im jesteś młodszy, tym lepszych słuchawek potrzebujesz, ponieważ (wciąż) bardzo dobre uszy młodych ludzi słyszą nawet do 17 kHz. Musisz więc znaleźć urządzenie o częstotliwości nawet 21 kHz. Dla osób starszych limitem jest 14 kHz. Wystarczy urządzenie o częstotliwości 18 kHz!

DLACZEGO POTRZEBUJĘ "DOBRYCH" GŁOŚNIKÓW LUB SŁUCHAWEK DO SŁUCHANIA SILENT SUBLIMINALS?

Głos ludzki ma pasmo przenoszenia około 4 kHz.

Zaczyna się dość nisko, prawie od zera herców (głęboki "bas"), a kończy na około 4000 herców (bardzo wysoki głos).

Jeśli teraz przekształcisz swój głos w ciszę, to Twój niesłyszalny głos nadal będzie miał szerokość pasma 4 kHz. W Silent Subliminal nie ma już basów na poziomie "prawie zero", ale na poziomie około 15 lub 16 kHz.

Jeśli teraz dodasz te 4 kHz do 15 lub 16 kHz, otrzymasz 19 lub 20 kHz. Przy 20 kHz kończy się cisza.

Jeśli słuchawki osiągałyby tylko 18 kHz, to mógłbyś odtwarzać tylko połowę pasma, czyli wszystko, co znajduje się między 16 a 18 kHz, ale wszystko, co znajduje się powyżej, byłoby pominięte. W ten sposób niesłyszalny głos straciłby swoje wysokie tony, a ty miałbyś szumiący podprogowy głos, który nie byłby tak zrozumiały.

Dla większości użytkowników wystarczające są słuchawki/głośniki o częstotliwości 20 kHz. Jednak osoby o bardzo dobrych uszach mogą usłyszeć ciche podprogowe sygnały zaczynające się od 16 kHz nawet przy głośności w pomieszczeniu. Ci użytkownicy musieliby więc mieć Cichego zaczynającego się od 17k Hz lub nawet 18 kHz.

Jeśli teraz dodasz 4 kHz, otrzymasz 22 kHz. W tym przypadku nawet jednostka 20 kHz byłaby zbyt mała.

Teraz staje się jasne, dlaczego zawsze uważam, że 22 kHz jest lepsze: ponieważ w słuchawkach lub głośnikach z 22 kHz nie ma ryzyka odcięcia cichego przekazu.

WIĘC ZAWSZE PODCHODŹ DO TEGO Z TĄ FORMUŁĄ:

"Ustawienie wartości kontrolnej Silent Subliminals PLUS stałe pasmo przenoszenia głosu 4 kHz DAJE SŁUCHAWKI".

Tak więc dla młodych ludzi: "Silent control ustawiony na 17 kHz" plus "pasmo 4 kHz ludzkiego głosu" równa się: "21 kHz minimum").
W przypadku osób starszych: "Silent control ustawiony na 14 kHz" plus "Pasmo przenoszenia ludzkiego głosu 4 kHz" daje wynik: "Minimalne wymaganie 18 kHz").

MOJE DRUGIE NAJLEPSZE SŁUCHAWKI DO SILENT SUBLIMINALS

Słuchanie silent subliminals na słuchawkach nie zawsze jest idealne (ponieważ lepiej jest słuchać ich na głośnikach), ale czasami nie da się uniknąć słuchawek. Na przykład w pracy, kiedy inni ludzie mogą "słuchać".

Aby wprowadzić Cię na właściwą ścieżkę wśród ogromnego wyboru słuchawek, pomyślałem, że przedstawię Ci moje ulubione:

Jest to PortaPro firmy Koss.

kos